ویلچر برقی

ویلچر برقی چه کاربردی دارد؟

ویلچر در واقع یک نوع صندلی است که توسط چرخ به حرکت درمی‌آید. افراد معلول، بیمارانی که توانایی راه رفتن ندارند و یا افرادی که به علت بیماری مجاز به راه رفتن نیستند از ویلچر استفاده می‌کنند. ویلچر انواع مختلفی دارد. ویلچر برقی یکی از انواع ویلچر می‌باشد که می‌تواند بدون نیاز به همراه به حرکت در بیاید.

ادامه مطالعه

تشک مواج سلولی

خرید تشک مواج سلولی

خرید تشک مواج سلولی
امروز می‌خواهیم در مورد خرید تشک مواج سلولی توضیح دهیم. خواب یکی از نیازهای بسیار مهم بشر است. برای حفظ سلامتی و کسب آرامش باید خواب باکیفیت و به موقعی داشته باشیم. یکی از چیزهایی که در کیفیت خواب اثر می‌گذارد وسایلی است که هنگام خواب استفاده می‌کنیم.

ادامه مطالعه

پالس اکسیمتر مناسب

درباره انتخاب یک پالس اکسیمتر مناسب

انتخاب یک پالس اکسیمتر مناسب می تواند برای بیماران مبتلا به ناراحتی های تنفسی مخصوصا در روز های شیوع بیماری کرونا بسیار مورد استفاده باشد. در این مقاله صد داریم برای شما درباره این دستگاه کوچک و مهم با قابلیت های فراوان مطالب ارزشمندی را ارائه نماییم. امیدواریم همه انسان های روی زمین هیچ گاه به هیچ ناراحتی مبتلا نشود.

ادامه مطالعه

طرز استفاده از فشار خون و دستگاه بخور

درباره اهمیت و طرز استفاده از فشار خون و دستگاه بخور

اهمیت و طرز استفاده از فشار خون و دستگاه بخور برای سلامتی بیماران عزیز بسیار مهم است. شما می توانید در این مقاله با نکات مهم استفاده از فشار سنج برای اندازه گیری فشار خون و دستگاه بخور آشنا شوید. تا انتهای مقاله همراه ما باشید. امیدوارم از مطالب ارائه شده رضایت داشته باشید.

ادامه مطالعه

تجهبزات ADL

معرفی تجهیزاتی که یک معلول در منزل نیاز دارد

تجهیزاتی که یک معلول در منزل نیاز دارد می تواند برای توان بخشی و ارتقای توانایی آنها بسیار مناسب باشد. از طرفی می تواند روحیه عالی برای این عزیزان به وجود آورد و در محیط های مختلف اعتماد به نفس این عزیزان را تقویت کند. در این مقاله به اشاره برخی از وسایل توان بخشی اقدام نموده ایم.

ادامه مطالعه

راهنمای خرید ویلچر مناسب

درباره راهنمای خرید ویلچر مناسب

راهنمای خرید ویلچر مناسب برای افراد کم توان و یا سالمندان که توانایی های کمتری دارند بسیار مهم است. اما نکته در انتخاب نوع این وسیله است که باید به درستی و بر اساس نیاز کاربر انتخاب شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع ویلچر و نکات مهم در زمان خرید این وسیله بپردازیم

ادامه مطالعه